Hakkımızda

/
Hakkımızda

Dr. Meltem Mutlu Güler

Ortodonti Öncelikli Estetik Diş Tedavileri

Dr. Meltem Mutlu Güler, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ardından aynı üniversitenin ortodonti ana bilim dalında doktora eğitimine hak kazanmıştır. Konik ışınlı bilgisayarlı tomografilerde üst solunum yolu değerlendirmeleri konusunda yaptığı tezle eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Yaptığı araştırmalar, ulusal ve uluslararası alandaki çeşitli kongrelerde yayınlanmıştır.

İstanbul’da çeşitli özel polikliniklerde çalışmıştır. Şu anda ise kariyerine Sakarya’da kurduğu ortodonti öncelikli estetik diş polikliniğinde devam etmektedir.

Diş çapraşıklıklarının ve boşluklarının tedavisi, çeneler arası uyumsuzluklar, kapanış problemleri, gömük diş tedavileri, Invisalign (şeffaf plak tedavisi), Incognito (görünmeyen ya da içeriden tel tedavisi) gibi konular özel ilgi alanlarıdır.

Ortodonti öncelikli tedavide amaç; sadece tek bir dişin tedavisine odaklanmadan tüm diş ve çene problemlerini yüz estetiği ile birlikte değerlendirmektir.

Ekibimizle Tanışın

Size yetenekli ve tutkulu bir grup insan sunuyoruz, her biri farklı uzmanlık alanlarına sahip olan bu ekip, birlikte çalışarak hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek için çabalıyor.

×